مزایای خرید از کیسه_بارانارسال سفارش به تمام نقاط ایرانکمترین قیمت سفارش کیسهثبت سفارش بدون محدودیت زمانیچاپ سیلک 6رنگانتخاب برتر تاجران برنج ایرانیسفارش گیری آنلاینبیشتر بدانید

کیسه_باران چه کار می کند ؟
.با ما بیشتر آشنا شوید.

برش و دوخت دقیق انواع کیسه و گونی

از دیگر فعالیت هایی که گروه تولیدی کیسه باران به صورت تخصصی به آن می پردازد برش و دوخت انواع پارچه گونی و کیسه های قابل استفاده توسط صنایع مختلف است.

کیسه های شفاف (گونی شیشه ای)

کیسه های شفاف یا اصطلاحا شیشه ای با قابلیت شفاف بودن مناسب برای بسته بندی محصولاتی که لازم است مشتری داخل بسته بندی را ببیند،مثل محصولات کشاورزی نظیر شلغم،لبويابرنج کیسه.

هدف ما رضایت شماست

گروه صنعتی کیسه باران با سالها تجربه در زمینه ی تخصصی خود آماده ی دریافت سفارشات شماست، این گروه تمام تلاش خود را به صورت مادی و معنوی به کار بسته است تا محصولات مورد نیاز مشتریان شامل انواع گونی و کیسه ، و پذیرش سفارشات چاپ و برش گونی و کیسه را با بالاترین کیفیت به آنها ارائه کند.

چاپ روی انواع کیسه

گروه صنعتی کیسه باران افتخار دارد فرایند چاپ بر روی انواع کیسه را با بروز ترین دستگاه ها بر اساس تکنولوژی روز دنیا انجام دهد. این گروه تاکنون خدمات متنوع و انبوهی را به مشتریان خود در زمینه چاپ انواع کیسه ارائه داده است.

 چاپ انواع طرح های تبلیغاتی بر روی انواع گونی و کیسه تخصص گروه تولیدی کیسه باران می باشد، علاوه بر اینها برش دقیق با دستگاه های حرارتی و پیشرفته نیز از جمله خدمات این گروه می باشد.