درباره ما

شرکت بهینه پردازش آرمان با دارا بودن گواهینامه ISO9001:2008 و ISO10006:2003 اولین و تنها تولید کننده داخلی سیستم های اندازه گیری و آنالیز ارتعاشات براساس استاندارد بین المللی API670 با کارنامه درخشان در صنعت کشور به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد و سیمان در زمینه های زیر از سال 1385 فعال می باشد:

  •       طراحی و تولید و راه اندازی سیستم های پایش وضعیت ارتعاشات و آنالیز مودال
  •      تست و کالیبراسیون تجهیزات پایش وضعیت
  •       انجام پروژه های CM

همچنین این شرکت با اخذ گواهینامه ISO17025  از سال 1393 به عنوان تنهاترین مرجع خصوصی تست کالیبره سنسورها و تجهیزات اندازه گیری ارتعاشات در کشور فعالیت می نماید.

شرکت بهینه پردازش آرمان قادر است تا با بهره گیری از تیم فنی مجرب در زمینه طراحی، تولید و راه اندازی ،تست و کالیبراسیون تجهیزات پایش وضعیت، پیشنهادات فنی جامعی را به منظور مونيتورينگ ارتعاشي تجهیزات دوار و اجرای پروژه های CM  ارائه دهد. بهره گيري از اين تجهيزات و خدمات در بخش تعميرات و نگهداري واحدهاي صنعتي باعث افزايش بهره وري گردیده و از بروز لطمات و صدمات جبران ناپذیر به تجهيزات دوار از قبیل انواع مختلف توربین، کمپرسور و پمپ و .... جلوگیری به عمل می آورد.

شایان ذکر است که تمامی مراحل طراحی و تولید و نصب و راه اندازی و  خدمات پس از فروش تجهیزات این شرکت به دست متخصصان داخلی و براساس استاندارد بین المللی API670صورت گرفته و گامی است در راستای پیشبرد توان فنی کشور که سالانه از خروج مقادير قابل توجهي ارز جلوگيري بعمل می آورد.

بالا