نمایشگر لمسی

نمایشگرهای لمسی

ارسال شده در  توسط مدیر سایت

نمایشگر لمسی ALL IN ONE (مانیتور لمسی+کامپیوتر+تلویزیون)

روش های سنتی ارتباط انسان با ماشین مانند ماوس و کیبورد به سر آمده است و جایگاه خود را به تدریج از دست می دهد و کم رنگ تر می شود و در مقابل جای خود را به روشهای نوین ارتباط انسان با ماشین می دهد. روشهای بسیار جذاب تر و راحت تر مانند لمس، حرکت دست و یا پا، حرکت چشم و سایر روشهای نوین ما را به دنیای جدیدمان می برند پس چرا خودمان از از روشهای نوین استقبال نکنیم قبل از آنکه مجبور شویم جهت همگام شدن با دیگران به این سمت حرکت کنیم؟!!

نمایشگرهای لمسی امروزه محدود به صفحات کوچک مانند موبایل و تبلت نیستند بلکه کاملا فراتر رفته اند به طوری که با تکنولوژیهای امروزی شما می توانین نمایشگرهای لمسی در حدود ۲۰۰ اینچ نیز داشته باشید!! دنیای اینتراکتیو دنیای بسیار زیباتری برای ما و فرزندانمان خواهد بود زیرا یادگیری آنها با ضریب بسیار بالاتری انجام می گیرد. پنل های کاربری روز به روز از سوی شرکتهای سازنده تغییر کرده و روز به روز به سمت تعاملی شدن حرکت می کند.

نمایشگرهای لمسی  All In One چیست؟

فرض کنید شما یک مانتیور لمسی داشته باشید که علاوه بر نمایشگر بودن لمسی نیز می باشد حال اگر یک کامپیوتر نیز در این مانیتور شامل شده باشد شما یک all in one دارید که اگر بخواهیم تشبیه کنیم مانند یک تبلت است اما در هر سایز دلخواهی که هم می تواند دارای سیستم عامل اندروید باشد یا شامل سیستم عامل ویندوز٫

ما مفتخر هستیم که انواع نمایشگرهای لمسی All in one از سایزهای ۱۷ اینچ تا ۱۲۰ اینچ را تولید و عرضه کنیم.

بالا